Протези

Антис-Орто пропонує повний комплекс протезування: виготовлення та встановлення новітніх протезів для ніг, консультацію та подальшу реабілітацію

Спеціалісти Антис-Орто виготовляють протези гомілки, стегна, стопи і всієї ноги в залежності від рівня ампутації.

Модульні протези збираються з комплектуючих і регулювально-сполучних пристроїв, які підбираються індивідуально для кожної людини і виготовляються з легких та міцних матеріалів.

Залежно від способу життя пацієнта підбираються складові протеза, які дозволяють не тільки ходити та стояти, але й займатися спортом!

Спеціалісти Антис-Орто виготовляють протези гомілки, стегна, стопи і всієї ноги в залежності від рівня ампутації. Модульні протези збираються з комплектуючих і регулювально-сполучних пристроїв, які підбираються індивідуально для кожної людини і виготовляються з легких і міцних матеріалів.

Антис-Орто пропонує повний комплекс протезування: виготовлення та встановлення новітніх протезів для ніг, консультацію та подальшу реабілітацію. Залежно від ступеня активного способу життя пацієнта підбираються складові протеза, які дозволяють не тільки ходити та стояти, але й займатися спортом. Примірювання та корекція, налаштування протезу – Антис-Орто все це забезпечує.

Центр протезування Антис-Орто бере участь у державній програмі з безоплатного забезпечення осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення технічними та іншими засобами реабілітації. Протезування та реабілітація може проводитись у стаціонарі або амбулаторно.

Детальніше про те, як отримати протез безкоштовно читайте тут.

Телефонуйте та задавайте питання за телефонами:

(066) 344-82-24
(096) 694-98-14
(044) 501-69-05

За детальною інформацією звертайтеся: