Партнери

Серед наших постачальників – лідери у виробництві протезно-ортопедичних виробів та технічних засобів реабілітації

Trulife

Компанія відома на міжнародному з більш ніж 60-річним досвідом у створенні, розробці та виробництві медичних пристроїв найвищої якості для ряду напрямків, включаючи: протезування, ортопедія і тд.

Штаб-квартира знаходиться в Дубліні. А науково-дослідна, виробнича та маркетингова діяльність здійснюється в дочірніх компаніях у Великій Британії та Ірландії.

Детальніше
Trulife

ALPS

Компанія зі штаб-квартирою у штаті Флорида, налічує понад 130 співробітників у 5 країнах, тісно співпрацює з медичною спільнотою для винаходу та виробництва різних медичних пристроїв.

Заснована в 1988 році, компанія спочатку зосередилася на розробці інноваційних силіконових продуктів, у 1993 році поширилася на виробництво протезів для ампутованих нижніх кінцівок.

Детальніше
ALPS

Orliman

Іспанська компанія з більш ніж 25-річним стажем роботи в ортопедичному секторі та великим досвідом у розробці та виробництві серійних ортопедичних пристроїв, призначених для профілактики травм, реабілітації та лікування хронічних проблем, пов’язаних з рухомістю, таких як ортопедичні вироби.

Асортимент компанії представлений різними типами протезів.

Детальніше
Orliman

Ottobock

Заснована в 1919 році компанія стала синонімом революції та інноваційної технології медичної мобільності, що знайшло відображення у багатьох «перших у світі» продуктах, наприклад, перший повністю керований мікропроцесором протез нижніх кінцівок або перший протез, керований мисленням.

Детальніше
Ottobock

За детальною інформацією звертайтеся: