Ортопедичні устілки

Індивідуальні ортопедичні устілки, розроблені у центрі протезування і реабілітації АНТИС-ОРТО, рівномірно розподіляють навантаження на всю поверхню стопи, поліпшують кровообіг, знижують навантаження на гомілковостопний, колінний, тазостегновий суглоби і хребет. Ортопедичні устілки допоможуть позбутися відчуття втоми в ногах та послаблять больові відчуття при проблемах з поперечним і поздовжнім зводом. Зроблять повсякденну ходьбу більш комфортною при захворюваннях опорно-рухового апарату.

Устілки виготовляються індивідуально під кожну стопу. Спеціальний сканер проводить цифровий аналіз поверхні стопи. І на основі цих даних за допомогою техніки 2-Д моделювання машина вирізає виріб.

Всі устілки виготовлені з легкого матеріалу Ева, який гарантує відмінну амортизацію.

Звернувшись у наш центр, Ви зможете проконсультуватись з лікаром-ортопедом та техніком-протезистом. Лікар в індивідуальному порядку з урахуванням особливостей наявної патології зробить заміри та відсканує стопи.

Через 2-3 місяці Ви зможете повторно звернутися до лікаря-ортопеда для можливої корекції ортопедичних устілок. Це абсолютно безкоштовно. Антис-Орто надає індивідуальний супровід кожному користувачу устілок.

Спеціалісти центру Антис-Орто рекомендують носити ортопедичні устілки в таких випадках:

▪️плоскостопість (комбінована, поперечна, поздовжня)
▪️деформація великого пальця
▪️п’яткова шпора
▪️подагра, артрози, інші захворювання суглобів
▪️вагітність, оскільки тоді здійснюється значне навантаження на ноги
▪️травми нижніх кінцівок
▪️вкорочення ноги
▪️діабетична стопа
▪️проблеми з поставою
▪️біль в попереку, хребті, суглобах ніг

Піклуйтеся про здоров’я ваших ніг — про вашу опору! З правильно підібраними ортопедичними устілками Ви будете ходити із задоволеням.

Вартість пари ортопедичних устілок – 1500 грн.

Замовити устілки можна за телефонами:

(066) 344-82-24
(096) 694-98-14
(044) 501-69-05

За детальною інформацією звертайтеся: